Hoşgeldiniz  

Safranbolu Belediyesi Vatandaşın Her Zaman Yanında

Okan Küçük | 02 Aralık 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

          Safranbolu Belediyesinin sosyal sorumluluk projeleri arasında yer alan hasta ziyaretleri her cuma periyodik olarak devam ediyor.

        Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer’in talimatı ile başlayan, vatandaşların iyi ve kötü günlerinde devletin yanlarında olduğunu gösteren çeşitli projeler arasında yer alan, hastanede yatan hastaların ziyaret edilmesi vatandaşların memnuniyetini kazanıyor. Safranbolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından yürütülen projede, Müdürlüğe bağlı ekipler Safranbolu Devlet Hastanesi içerisinde yer alan servisleri dolaşarak tedavi olan hasta ve hasta yakınlarını ziyaret ederek herhangi bir şeye ihtiyaçları olup olmadığı sorularak Ürkmezer’in selamını iletiliyor.

       Ekiplerin Hastanede yatan hastalara, hastanede ihtiyaç duyabilecekleri bazı hediyeler götürdüklerini ve yoğun iş temposundan fırsat buldukça ziyaretlere bizzat katıldığını kaydeden Ürkmezer Doğumdan ölüme kadar vatandaşların yanlarında olduklarını belirterek şu ifadelere yer verdi’’ Hastalıkta ve sağlıkta vatandaşımızın yanında olmaya özen gösteriyoruz. Temel belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra sosyal belediyecilik çalışmalarına da çok önem veriyoruz.

     Tek gayemiz ağızlardan çıkan bir dua ve yüzlerde bir tebessüm oluşturabilmek. Hastanede yatan tüm hastalarımıza Allah’tan acil şifalar diliyorum’’şeklinde konuştu.  

Karabük Belediye Başkanı Kim Olsun ?

Safranbolu Öğretmenevinde Zehirlenme

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle