Hoşgeldiniz  

Safranbolu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekipleri İş Başında

Okan Küçük | 22 Haziran 2017 | Genel A- A+

http://www.kayinsu.com.tr/

Safranbolu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekipleri ve Ölçü Ayar Memurluğu tarafından gerçekleştirilen denetimler aralıksız devam ediyor.Özellikle gıda sektörü ve Pazar yerlerinde ağırlık verilen denetimlerde bir önceki denetim esnasında uyarılan ya da işlem yapılanların gerekli önlemleri alıp almadığı kontrol edilirken, kurallara uymayanlara ise cezai işlem yapıldığı bildirildi.

http://www.yildiz-mobilya.com.tr/

 

Ölçü Ayar Memurluğundan yapılan açıklamada, “Belediyemiz Zabıta Müdürlüğü Ekiplerimiz ile birlikte Pazar yerlerinde bulunan damgasız, onaysız

 

 ve kaçak terazilerin rutin kontrolleri yapılmakta.Özellikle Bayram haftasında vatandaşlarımızın alış verişlerini gönül rahatlığı içerisinde yapabilmeleri için kontrollerimizi gerçekleştirmekteyiz. Bu gün geçekleştirilen denetimlerimizde kaçak kullananlar, uyarı ve ikazlara uymayanlar hakkında işlemler yapılırken, onaysız kullananlar son kez uyarılarakonaylı terazi kullanmaları ikazı yapıldı” denildi.Denetimlerin devam edeceği bildirildi. 

 

 

*

 

Bu haber 504 kere görüntülendi

 

 

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle