Hoşgeldiniz  

Safranbolu Belediyesi’nde Kadro Sınavı Heyecanı

| 15 Mart 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

Safranbolu  Belediyesi’nde taşeron işçinin kadroya geçiş sınavları başladı. İşçilerden 309’u  sınava girmeye hak kazandı, sınav süreci devam ediyor.

696 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname (KHK )gereği işçi kadrosuna geçiş sınavları başladı. Taşeron işçilerin kadroya geçebilmeleri için sınav kurulunun önünde sözlü sınava tabi tutuluyor. Belediyenin çeşitli toplantı salonunda gerçekleştirilen sınavlarda işçilerin heyecanları dikkat çekiyor. Taşeron kadro sınav sonuçları 2 Nisan’da tamamlanacak.


Yapılan sözlü sınavın içeriği hakkında bilgi veren Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer, “Sınavları sözlü sınav şeklinde gerçekleştiriyoruz. Bu hafta Pazartesi başlayan sınavlar yarın sona erecek . Sınav sorularımız, valilikteki komisyon tarafından belirlenip özel zarflarda bize geldi. Komisyon üyeleri  zarfı açıyor ve grup grup çalışanların eğitim seviyelerine göre soruları soruyorlar.

Belediyeyle ilgili gözlemleri, yaptıkları işlerle ilgili bilgiler alınıyor. Ondan sonra da sorular kısmına geçerek sınavı uyguluyorlar.’’dedi.Ürkmezer, Yasalar çerçevesinde sürecin işlediğini. Kadroların personele şimdiden hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu.

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere görüntülendi

Taşeron İşçilerinin Sınav Heyecanı

Karabükspor’da Osmanlıspor Hazırlıklarını Tamamladı

Karabük’te Öğrencilerden Mehmetçiğe Işıklı Destek

Okan Küçük Yorumluyor…KARDEMİR KARABÜKSPOR’U  BU HALE KİMLER GETİRDİ ?KAMUOYUNDA KONUŞULANLARI YAZIYORUZ…ÇAĞRI GÜLEÇ EŞBAŞKANLIK TEKLİFİ YAPTI. MUSTAFA YOLBULAN REDDETTİ VE KRİZ İYİCE DERİNLEŞTİ. HERKES İŞİN SAHİBİ OLARAK YOLBULANLARI GÖRÜRKEN ,ZİYA ÜNSAL VE EKİBİ ÇIKIP YÖNETİMİ ÜSTLENDİ.05.03.2018

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle