Hoşgeldiniz  

Safranbolu Belediyesi’nde Sağlık Taraması Tamamlandı

Okan Küçük | 16 Kasım 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

             Safranbolu Belediyesi Personel Limitet Şirketi bünyesinde çalışan personelin Sağlık Taraması tamamlandı.

          İş Sağlığı ve Güvenliği Yasası gereği rutin olarak yılda bir kez yapılması planlanan sağlık taraması özel bir firmanın sağlık ekibi tarafından Belediye Asfalt Şantiye binası önüne kurulan mobil sağlık aracında solunum, işitme, akciğer filmi ve kan örnekleri alınarak yapıldı.

         Konu ile ilgili kısa bir açıklama yapan Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer, “İş Sağlığı ve Güvenliği Yasası kapsamında tüm personelimize sağlık taraması yapıldı” dedi.

        Çalışanlarının sağlıklarının kendileri için önemli olduğunu vurgulayan Ürkmezer; “  Safranbolu Belediyesi Personel Limitet Şirketinde görev yapan arkadaşlarımızın ortaya çıkabilecek sağlık problemlerinin önceden belirlenmesinin yanı sıra, mevcut sağlık problemlerinin ortaya konulmasının ve gerektiği durumlarda tedavilerinin bir an evvel yapılabilmesinin amaçlandığı sağlık taramasında elde edilecek sonuçlar, çalışanların dosyalarına da işlenecek” diye konuştu.

       Kendileri için personel sağlığının her şeyden önce geldiğini ifade eden Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr Fatih Ürkmezer,  personel ile ilgili çalışmalara devam edeceklerini söyledi.

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle