logo

Safranbolu Belediyesi’nden ev de spor ve yoga dersleri

Uzmanlar; Coronavirüs (Covid-19) salgınına karşı gerekmedikçe evden çıkmamak, kalabalık ortamlara girmemek gibi önlemler nedeniyle fiziksel aktivitelerimizin kısıtlanabileceğini; spor salonlarına gitmemek, açık havada spor yapamamak gibi durumlarında bu kısıtlanmayı arttıracağını belirttiği biliniyor. Bu yüzden ev egzersiz programlarının uygulanabilirliği hayati önem kazandığı ve evde yapılabilecek basit birkaç hareket ile bağışıklığımızı güçlendirip, kalp ve damar sağlığımıza olumlu katkılar sağlayacağımızın çeşitli uzmanlarca açıklamasının ardından Safranbolu Belediyesi sosyal medya üzerinden gerçekleştirdiği farklı projelere bir yenisini daha ekledi.

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, yaptığı açıklama da; ” Covid 19 Safranbolu Belediyesi olarak daha çok evlerimizde vakit geçirdiğimiz bu günlerde sizlerle, daha çok sosyal medya hesaplarımız üzerinden farklı projelerde buluşmaya çalışıyoruz.

Bu hafta itibariyle hem bedenimizi hem ruhumuzu harekete geçirerek kendimizi daha iyi hissedeceğiz. Spor Eğitmeni Bilal Keskin ile Pazartesi, Cuma, Cumartesi günleri egzersiz programlarımız, Yoga Eğitmeni Merve Dabaz ile Çarşamba ve Pazar günleri Yoga derslerimiz başlıyor. Evlerinizde basit bir şekilde eşlik edebileceğiniz Spor ve Yoga derslerinde sabahları saat 10:00’da buluşmak dileği ile. Bizleri takipte kalın… dedi.

Karabük FARKLI Gazete / Karabük Ajans 78

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ