Hoşgeldiniz  

Safranbolu Bilim Ve Sanat Akademisinde Bu Hafta

Okan Küçük | 03 Mayıs 2018 | Genel A- A+

Karabük Üniversitesi Safranbolu Bilim ve Sanat Akademisinde lise ve üniversite düzeyinde öğrenim gören öğrenciler için hazırlanan farklı ve özgün eğitim programları sürüyor.

              Bu hafta da Karabük Üniversitesi Safranbolu Bilim ve Sanat Akademisinde tarihi taş binanın atmosferi içinde 1 – 5 Mayıs tarihleri arasında ilgi çekici konularda eğitimler verilmeye devam ediliyor.

             Karabük Üniversitesi Safranbolu Bilim ve Sanat Akademisi Koordinatörü Öğr. Gör. Mesut Doğan lise ve üniversite düzeyinde öğrenim gören öğrencilerin, okullarında uygulanan akademik programın yanı sıra, geleceğe kusursuz bir biçimde hazırlanmaları için farklı ve özgün eğitim programlarından da geçirilmeleri gerektiğini belirterek şunları söyledi: “Günümüz dünyasında akademilerin kendisini sürekli yenilemesi ve sürerliliği olan bir yenilenme içinde olması kaçınılmazdır.Yenilenme; yeni bir dil kurmak, yeni düşünceler üretmek, yeni eğitim formatları geliştirmek, yeni gelecek tasarımları yapmak, yeni iş ve meslek alanları oluşturmak, yeni sosyal çözümlemelerde bulunmakla mümkün olabilir.

           Karabük Üniversitesi Safranbolu Bilim ve Sanat Akademisinde tarihi taş binanın atmosferi içinde, lise ve üniversite düzeyinde öğrenim gören öğrencilerin eleştirel düşünme becerileri kazanmaları, bilimsel yeterliliklerini arttırmaları, estetik duygularını geliştirmeleri ve geleceğe kusursuz bir biçimde hazırlanmaları için okul dışı farklı ve özgün eğitim programları uygulanmaktadır.”

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Rektör Polat’a Ziyaret

Karabük’te Asfalt Çalışmaları Devam Ediyor

Çadır Esnafından Başkan Yardımcısı Danışman’a Plaket

KÖYDES’ten Karabük’e 25 Milyonluk Dev Bütçe

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle