Hoşgeldiniz  

Safranbolu, fuarın ilk günü ziyaretçi akınına uğradı.

Okan Küçük | 28 Ocak 2018 | Genel A- A+

             Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş’un katılımıyla açılışı gerçekleştirilen 22. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMITT) Dünya Miras Kenti Safranbolu standı ziyaretçi akınına uğradı. 
               22’nci kez kapılarını açan, turizm profesyonelleriyle, tatil tüketicilerini buluşturan dünyanın beş büyük turizm fuarı arasında yer alan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMİTT), 10 salonda 85 ülkeden bin 65 katılımcı yer alırken, Osmanlı Mirası, UNESCO Miras Kenti Safranbolu’da fuardaki yerini aldı.
               Her yıl binlerce ziyaretçiyi konuk eden Safranbolu, fuarın ilk günü ziyaretçi akınına uğradı. Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, ÇEKÜL Vakfı Başkanı Prof. Dr. Metin Sözen, Kültür ve Turizm Bakanlığı Müzeler Genel Müdür Yardımcısı Seyit Ahmet Arslan, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Eski Milletvekili Fahri Çakır, Yazar Abdurrahman Dilipak Safranbolu standını ziyaret etti. Gün boyunca çok sayıda Safranbolu hayranı stanttan Safranbolu lokumu, afiş ve broşür aldı.
Stant yetkilileri, 4 gün boyunca 2. holde Safranbolu’nun kültürünü, doğasını, gelenek ve göreneklerini, çeşitli objeler ile tanıtacaklarını ifade ederek Safranbolu’yu en iyi şekilde tanıtacaklarını söylediler.

KARABÜKSPOR’U KİMLER BİTİRDİ ?

Birleşik Metal İş, İşçilerle Nöbette

Safranbolu Meclis Üyelerine Soruşturma…

Karabük’te intihar girişimini polis önledi

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle