logo

Safranbolu Hanım Evi’ne Yoğun İlgi

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’nin girişimiyle hizmete giren Hanım Evi, ilçede yaşayan kadınlardan yoğun ilgi gördü. Gündelik yaşamda katılım oranı zaten yüksek olan Hanım Evi’nde, diyetisyen ve psikolojik danışman hizmetinin başlamasıyla randevu trafiği yaşandı.

Hanım Evi’nin kadınların gözdesi olmaya devam ettiğini kaydeden Belediye Başkanı Elif Köse, “Burayı açarken niyetimiz ilçemizde ikâmet eden kadınların günün stresini atmalarını, dinlenmelerini, yeni dostluklar kurmalarını ve çeşitli etkinliklerle sosyalleşmelerini sağlamaktı. Bu amacımıza ulaştık.

Daha önce söz verdiğimiz gibi, hanımlarımıza diyetisyenlik ile psikolojik danışmanlık ve rehberlik alanlarında da destek vermeye başladık.” diye konuştu.

Safranbolulu kadınlar, her cumartesi saat 09:00 – 12:00 aralığında kilo sorunuyla ilgili ya da sağlıklı beslenme alanında gönüllü olarak danışmanlık yapan Büşra Nur Onkardeşler’e; psikolojik danışmanlık ve rehberlik alanında ise yine gönüllü olarak her salı 10:00 – 13:00 saatleri arasında hizmet veren Elif Dikilitaş ve her perşembe ile cuma günleri 09:00 – 17:00 aralığında Dilan Başsallar’a danışabilecekler. 

Randevu için: 0 370 712 41 15

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’nin girişimiyle hizmete giren Hanım Evi, ilçede yaşayan kadınlardan yoğun ilgi gördü.

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ