Hoşgeldiniz  

Safranbolu Kaymakamı Belediye Başkanı Ürkmezer, Özendi’yi Ziyaret Etti

Okan Küçük | 21 Aralık 2017 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer, Kastamonu Karayolları Bölge Müdürü ziyaret ederek, Safranbolu’daki çalışmalarla ilgili istişarelerde bulundu.

Kastamonu Karayolları Bölge Müdürü Hüsamettin Özendi’yi ziyaret ederek İlçemizde yapılmakta olan kavşak, Karayolları İşletme Şefliği arazisi gibi konular hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunduklarını ifade eden Ürkmezer, “Bölge Müdürümüz ile Safranbolu’muzu yakından ilgilendiren projeler hakkında görüştük” dedi.

Safranbolu’nun menfaatleri için çalışmalara aralıksız devam edeceklerini belirten Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer, Kaymakamlık ve Belediye olarak tüm kamu kurum ve kuruluşları ile büyük bir uyum içerisinde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Bu anlamda Karayolları Bölge Müdürlüğümüz ile de çeşitli proje ve çalışmaları yürütmekteyiz. Bu gün istişaresini gerçekleştirdiğimiz proje ve çalışmaları da çok kısa sürede tamamlamayı hedefliyoruz. Ben ilgilerinden dolayı Sayın Özden’e teşekkür ediyorum” dedi.

Ürkmezer, ziyaret sonunda Özden’e Safranbolu Maket Evi takdim etti.

Karabükspor, Seleznov İle Yollarını Ayırdı

Karabük’te 2017 Yılının Son Muhtarlar Toplantısı Gerçekleştirildi

KBÜ’de Fizyoterapist Adayları İçin Kariyer Günleri Düzenlendi

Öz Güven-Sen Sendikasından Başkan Vergili´ye Ziyaret

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle