logo

Safranbolu Kızılay’ da Bayrak değişimi

Türk Kızılay Safranbolu Temsilciliğine Safranbolu ve Karabüklüler tarafından çok iyi bilinen ve çok sevilen isimler getirildi.

Safranbolu Kızılay Temsilcilik Koordinatörlüğüne getirilen isim uzun yıllar PTT teşkilatında çalışmış ve en son Safranbolu PTT ilçe müdürü olarak görev yapmış ve PTT Safranbolu ilçe Müdürü olarak emekli olan Kemal Durak getirildi.

Temsilcilik görevlerine ise iyilik ve insani çalışmalarda ismi herkes tarafından bilinen ve herkesin Zehra teyzesi olan Zehra Söylemez ile
Afrin Şehidimiz Bilal Akpınar’ın da babası olan İsmail Akpınar getirildi.

Konuyla ilgili kısa bir açıklama yapan Türk Kızılay Karabük Şube Başkanı Özcan Büyükgenç ‘Bu bir bayrak yarışıdır. İyilik haraketinde makam ve koltuklar yoktur. Sahada olmak vardır… Ben Safranbolu Temsilcilik Koordinatörümüz İhsan Topaloğlu’ na ve Temsilcilerimiz Behçet Erakçaoğlu ile Mevlüt Eraslan’a bu güne kadar iyilik haraketimize verdikleri katkı ve destekler için teşekkür ediyorum. Allah kendilerinden Razı olsun. Yine hep birlikte insanımıza iyilik için koşturmaya devam edeceğiz’ diyerek yeni atanan Koordinatör Kemal Durak’a ve temsilciler Zehra Söylemez ile İsmail Akpınar’a iyilik yolundaki çalışmalarında başarılar diledi.

Etiketler: » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ