Hoşgeldiniz  

Safranbolu Tarihi Çarşı’da Temizlik

| 14 Mart 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

Safranbolu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından Tarihi Çarşı’da cadde ve sokaklar yıkandı. 

Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Fatih Ürkmezer, Safranbolu’nun bir dünya kenti olduğunu, bu nedenle gerek yerli gerekse yabancı misafirlere görsel olarak hizmet etmek zorunda olduklarını ifade etti. Tarihi Çarşı esnafının kendisine ulaşarak caddelerin yıkanması talebinde bulunduğunu belirten Ürkmezer, “Hali hazırda belediye olarak zaten rutin temizlik işleri ve yıkama çalışmalarını devam ettiriyoruz. Bu bağlamda esnaf arkadaşların taleplerini yerine getirmek amacıyla ekiplerimize gerekli talimatı verdik. Yıkama çalışmamız esnafın işlerini etkilememek ve misafirleri rahatsız etmemek adına akşam saatlerinde yapıldı. Kaymakamlık ve Belediye olarak Dünya Miras Kenti, turizm kenti olan Safranbolu’muzda halkımızın taleplerini yerine getirmek, Safranbolu’yu daha yaşanılır bir kent yapmak adına çalışmalara ara vermeden devam edeceğiz” dedi. 

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere görüntülendi

Mehmetçiğe 1.6 Ton Helva Ve Lokum Gönderildi

SAFRANBOLU KAYYUMU GİDİYOR MU?

Okan Küçük Yorumluyor…KARDEMİR KARABÜKSPOR’U  BU HALE KİMLER GETİRDİ ?KAMUOYUNDA KONUŞULANLARI YAZIYORUZ…ÇAĞRI GÜLEÇ EŞBAŞKANLIK TEKLİFİ YAPTI. MUSTAFA YOLBULAN REDDETTİ VE KRİZ İYİCE DERİNLEŞTİ. HERKES İŞİN SAHİBİ OLARAK YOLBULANLARI GÖRÜRKEN ,ZİYA ÜNSAL VE EKİBİ ÇIKIP YÖNETİMİ ÜSTLENDİ.05.03.2018

Metin Yalçın, Marzinc Anlaşmasını Yazdı

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle