Hoşgeldiniz  

Safranbolu’da Halk Günü Toplantısı Gerçekleşti

Okan Küçük | 29 Mayıs 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer 28 Mayıs 2018 Pazartesi günü gerçekleştirilen Halk Toplantısı sonrası yaptığı açıklamada “Amacımız, Safranbolu ve Safranbolu Halkına en iyi hizmeti verebilmek” dedi.

     Belediye Meclis Salonunda gerçekleştirilen toplantıya Ürkmezer’in yanı sıra Kaymakamlık ve Belediye birim müdürleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.  Toplantıya iştirak eden vatandaşları sırası şile teker teker dinleyen Ürkmezer, “Toplantının amacı daha öncede belirttiğimiz gibi bizler ulaşamayan vatandaşlarımız ile bire bir görüşerek taleplerine cevap vermek, dertlerine ortak olmak. Uzun süredir yürüttüğümüz toplantının amacına ulaştığı düşünüyorum.  Olumlu geri dönüşlerin olduğunu da hep birlikte görüyoruz.  Bu da bizlerin daha azim ve hizmet aşkı ile çalışmamıza vesile oluyor. Toplatılarımıza iştirak eden ve sorunlarını, dertlini bizlerle paylaşan tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

     Yaklaşık iki saat süren toplantının ardından birim müdürleri ile bir araya gelen Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer, ivedilikle yerine getirilmesi gereken taleplerin tamamlanması konusunda talimat verirken, program dahilinde olanların da takip edilmesini ve vatandaşların bilgilendirilmesini söyledi.

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Karabük Merkezli 10 İlde FETÖ Operasyonu: 11 Gözaltı

Vergili:”9 yıldan bu yana Karabük’te hafife alınacak işler yapmadık”

Karabük’te Kumar Operasyonu

AK Parti İl Başkanı Altınöz:“Karabük gelişmeye devam ediyor”

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle