Hoşgeldiniz  

Safranbolu’da Hasta Ziyaretleri Devam Ediyor

Okan Küçük | 29 Aralık 2017 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

Uzun zamandan beri devam eden hasta ziyaretleri hem tedavi gören hastalara hem de hasta yakınlarına moral oluyor.

Safranbolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen hasta ziyaretleri devam ediyor.
Yapılan açıklamada “Sosyal Belediyecilik anlayışı içerisinde Belediye rutin hizmetlerinin yanı sıra toplumun her kesimine eşit ve aynı içtenlikle yaklaşan Belediyemiz gördükleri tedavilerin yanında morale de ihtiyaçları olan hastalarımız unutmamaktadır. Uzun zamandan beri idame ettirdiğimiz hasta ziyaretlerimize devam ediyoruz.

Olumlu geri dönüşleri görmek bizleri ziyadesi ile mutlu etmektedir. Bu ziyaretlerde hasta vatandaşlarımız ile sohbet ediyor, bizlerden bir istekleri olduğunda yardımcı olmaya gayret gösteriyoruz. Bu vesile ile tüm hastalarımıza acil şifalar diliyoruz” denildi.
Ziyaretlerin özellikle hastalarına moral olduğunu ifade eden hasta yakınları, “Sayın Belediye Başkanımız başta olmak üzere Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünde görev yapan, güler yüzlü arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz” şeklinde görüşlerini dile getirdiler.

 

Karabük İl Müdürü Ali KÖSE´nin Yeni Yıl Mesajı

Safranbolu Akçasu’da Çalışmalar Devam Ediyor

Safranbolu Belediyesi Ölçü ve Ayarlar Memurluğundan Duyuru

Eskipazar Sanayi Bölgesi 2018 Yatırım Listesinde

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle