Hoşgeldiniz  

Safranbolu’da kurban bayramı temizliği

Okan Küçük | 16 Ağustos 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

                         Safranbolu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, yaklaşan Kurban Bayramı nedeni ile kentte mahalle, cadde, meydan, mezarlık ve parklarda yıkama çalışmaları başlattı. 
               Temizlik İşleri Müdürlüğü rutin temizlik çalışmalarının yanı sıra yaklaşan Kurban Bayramı nedeni ile ekipler mesai gözetmeksizin kentin çeşitli yerlerinde temizlik ve yıkama çalışmalarını hızlandırdı. Ayrıca Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre,Safranbolulu vatandaşların, kenti ziyaret edecek yerli ve yabancı misafirlerin çok daha temiz bir ortamda ziyaretlerini tamamlamaları ve mağdur olmamaları adına çalışmalarımıza devam ettiği belirtilirken, “Bu bağlamda periyodik olarak yıkama, çöp konteyner temizleme, ilaçlama, ot biçme, yol süpürme gibi çalışmalarımıza hız verdik” denildi. 

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle