logo

Safranbolu’da okul inşaatları devam ediyor

Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan GÜMÜŞ yapımı devam eden ve inşaatı 2020-2021 eğitim öğretim yılına bitirilmesi planlanan Kanuni Ortaokulu inşaatını yerinde inceleyerek yüklenici firma yetkililerinden yapılan çalışmalar hakkında detaylı bilgiler aldı. Yapılan ziyarete Şube Müdürü Recep KABAŞ eşlik etti.

Okul inşaatlarını yerinde inceleyen İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan GÜMÜŞ, önümüzdeki eğitim öğretim yılında hizmete açılacak yeni okullarla öğrencilerin daha donanımlı ve teknolojik ortamlarda eğitim öğretim göreceğini söyledi.

GÜMÜŞ; UNESCO Dünya Şehri Safranbolu’ya yakışır bir okul olacağını ve Safranbolu’nun eğitimine değer katacağını belirtti.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan GÜMÜŞ; “İlçemizde inşaatı devam eden okullarımızı yerinde inceleyip yetkili kişilerden yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldık. Yeni açılacak olan bu okullarımız sayesinde eğitim kalitemizin daha da yükseleceğine inanıyorum. İnşaatı devam eden okul inşaatlarının en kısa sürede bitirilip yeni eğitim öğretim yılına yetişmesi için elimizden gelen gayreti göstereceğiz” dedi

Sayın GÜMÜŞ; okul inşaatlarının yanı sıra, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak çocuklarımızın okul ortamlarının ilgi, yetenek ve yeterliliklerini ortaya çıkartacak donatılar ve geleceğin teknolojisini yakalayan teknolojik donanımlara sahip olması için çabaladıklarını belirterek “Desteklerini esirgemeyen devlet büyüklerimize teşekkür ediyorum.” dedi. 

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ