Hoşgeldiniz  

Safranbolu’da Protokol Çocuklarla Buluştu

Okan Küçük | 04 Aralık 2017 | Genel A- A+

Karabük’lü iş adamı Hüseyin Yalçın tarafından düzenlenen bir programda, Karabük ve Safranbolu’da çeşitli yurtlarda kalan devlet korumasındaki çocuklar, Karabük Valisi Kemal Çeber ve Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Dr. Fatih Ürkmezer ile yemekte buluştular.
Karabüklü iş adamı Hüseyin Yalçın’ın “Bu Çocuklar Bizim” düşüncesi ile belli periyotlarda devam etmek üzere ortaya koyduğu proje kapmasında, kentdeki çeşitli yurtlarda kalan devlet korumasındaki çocukların, toplum ile kaynaşması ve kentin en üst düzey yetkilileri ile bir araya gelebilmesi amaçlanıyor.
Projenin ilkinin ev sahipliğini iş adamı Mehmet Mescier yaparken, Safranbolu’da düzenlenen akşam yemeğinde çeşitli yurtlarda kalan çocuklar, yenilen yemeğin ardından beraber oturdukları Karabük Valisi Kemal Çeber, Vali Yardımcısı Barbaros Baran,  Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Dr. Fatih Ürkmezer,  Aile ve Sosyal Politikalar Müdürü Galip Sökmen ve bazı daire müdürleri ile uzun süre sohbet ettiler.

Protokol üyeleri yemeğe katılan çocuklarla yakından ilgilenirken Karabük Valisi Kemal Çeber, Safranbolu Belediye Başkan V. Safranbolu Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer, Aile ve Sosyal Politikalar Müdürü Galip Sökmen yemeğe katılan çocuklar ile yakından ilgilendiler. 

KARABÜK’TE GÜNDEM KARDEMİR KARABÜKSPOR

Marzinc için Savcılar, Göreve Davet Edildi.

Cumhuriyet’ten “SKANDAL” Başlıklı Haber.

İsmail Altınöz’ün Dikkatine…

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle