Hoşgeldiniz  

Safranbolu’da Şehitlik Anıtı Yapıldı

| 08 Şubat 2019 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

          Safranbolu Belediyesi tarafından Afrin ŞehidiÖmer Bilal Akpınar’ın kabrinin bulunduğu bölüme bir Şehitlik Anıtı yapıldı. 

   Konu ile ilgili kısa bir açıklama yapan Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer; “ Bizler Şehitlerimizi hiçbir zaman unutmayacağız.

      Bu anıtı onların hatıralarını yaşatmak, şehitlere olan minnet borcu ve hatıralarını sürekli taze tutmak için yaptık” dedi. Şehit mezarlarını da ziyaret eden ve geçtiğimiz yıl Afrin’de Şehit düşen Ömer Bilal Akpınar’ın mezar mermerinin de yapıldığını hatırlatan Ürkmezer; “ Şehitlerimize olan minnet borcumuzu hiçbir daim ödeyemeyiz. Ancak anılarına, hatıralarına, bizlere emanet olan ailelerine sonuna kadar sahip çıkacağız.

     Ruhları Şad olsun” diye konuştu. Anıtta Şehitlerimiz, Özcan Ören,  Bülent Çelik, Ertuğrul Mor, Mustafa Arık, Atilla Bodur ve Ömer Bilal Akpınar’ın isimleri bulunmakta.

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle