Hoşgeldiniz  

Safranbolu’ya Emit’te 2. günde de ilgi yoğun

Okan Küçük | 28 Ocak 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

          Safranbolu bu yıl 22. si düzenlenen EMİTT Fuarının en ilgi çeken kentleri arasındaki yerini koruyor.

İstanbul Beylükdüzü’nde bulunan TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde bu yıl 22. kez kapılarını açan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMİTT)te yerini alan Safranbolu standı 2. Holde yerli ve yabancı Safranbolu meraklılarını ağırlamaya devam ediyor.

Safranbolu’yu tanıtan,  Safranbolu’yu anlatan kitap, broşür, cd, lokum, afiş, hediyelik eşya gibi pek çok obje ile standı ziyaret eden misafirlerini ağırlayan stant görevlileri Safranbolu ile ilgili merak edilenleri de bizzat cevaplıyorlar.

Safranbolu’yu her platformda en iyi şekilde temsil etmenin gayreti içerisinde olduklarını kaydeden Safranbolu kaymakamı ve belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer, “Burada da amacımız bir Osmanlı Mirası olan kentimizi tanıtmak, turizme katkı sağlamaktır. Burada görev alan mesai arkadaşlarıma kolaylıklar diliyorum” dedi. 

EMİTT Fuarının dünyanın eni büyük ve önemli 5 fuarı arasında olduğunu kaydeden Ürkmezer,  bunun farkında olduklarını, yine bu nedenle fuara iyi hazırladıklarını söyledi.

4 gün sürecek olan fuarın 2. gününde de ziyaretçi akınına uğrayan Safranbolu

standını çeşitli illerin Belediye Başkanları, Tokat, Bayburt ve

Bartın İl Özel İdare Genel Sekreterleri, Turizmciler, yerel ve

ulusal basın mensupları ile çok sayıda vatandaş ziyaret etti.

 

 

SAYLAR; VALİLİK YEŞİLMAHALLE’YE YAPILMALI DİYOR…

Karabük Cumhuriyet Savcılığı’ndan Açıklama

SAFRANBOLU DOSYASI AÇAÇAĞIZ !

 

Vatan Hastanesi en sonunda boşaltıldı.

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle