logo

Safranbolu’ya Hastane Gibi Sağlık Hizmet Binası

Karabük İl Özel İdaresi tarafından yapım ihalesi geçen yıl gerçekleştirilen ve şu anda geçici kabul aşamasında olan Safranbolu Aile Sağlığı Merkezi’nde sona yaklaşıldı.

Karabük İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun, Yatırım ve İnşaat Müdürü Mehmet Fatih Garip, İnşaat Mühendisleri Bahadır Erbey , Harun Doğan ve Mimar İsmail Kalafatoğlu ile birlikte; Karabük İl Özel İdaresi tarafından ihalesi geçen yıl şubat ayında yapılan Safranbolu 5-6 Hekimlik Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu’nda incelemeler yaptı.

Uzun; “Safranbolu İlçemize hastane formatında çok güzel bir sağlık hizmet binası kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 5-6 Hekimlik Aile Sağlığı ve 112 Acil İstasyonu binası şu anda geçici kabul aşamasında. Teknik personellerimiz gerekli kontrolleri gerçekleştiriyor. Kısa süre içerisinde geçici kabulü de gerçekleştirildiğinde binayı Sağlık Müdürlüğümüze teslim edeceğiz. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Genel Sekreterim Uzun, 5-6 Hekimlik Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu’nda gerçekleştirdiği incelemeler sonrasında, ulaşımdan altyapıya, eğitimden spora kadar her alanda İl genelinde çalışma yapan Karabük İl Özel İdaresinin sağlık yatırımları alanında da çalışmalarına devam ettiğini, söyledi.

Etiketler: » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ