Hoşgeldiniz  

Sağlık Müdürlüğü Duruma El Koydu

| 13 Ekim 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

          11 Ekim 2018 Perşembe günü yaşanan diyaliz servisinde bir hastanın kendi anlatımıyla küfür edilerek indirildiği, araç sahibinin ise kendisi indi dediği ve sonradan ortaya çıkan kamera görüntülerinde hastanın kendisinin indiğinin görüldüğü olayla ilgili Karabük İl Sağlık Müdürlüğü’nün  hemen harekete geçtiği öğrenildi.

       İl Sağlık Müdürlüğü’nden alınan bilgiye göre bir diyaliz hastasının Ovacık yolu üzerinde diyaliz servisinden “atıldığı” yönünde taraflarına    ihbarın ulaşması üzerine, ivedi bir şekilde  tüm hastane yetkililerine hastayla ilgilenmeleri ve durum hakkında detaylı bilgi almaları yönünde talimat verildi.
               Akabinde İl Sağlık Müdürlüğünün hemen idari ve adli işlemlere başladığı öğrenildi.  Yine  aynı kişinin başka ve eskiye dönük iddialarının da konuya dahil edildiği haber merkezimize gelen bilgiler arasında. 

           Sağlık Müdürlüğü’nün olaya ilişkin görüntüleri (araç içi kamera görüntüleri), Jandarmaya anında teslim ettiği ve Aynı hastanın daha önce iki şoförle daha davalık olduğu bilgisi alındı. Sağlık Müdürlüğünün konuya ilişkin adli ve idari süreçleri titizlikle takip ettiği öğrenildi.

Konuyla ilgili önceki haberlerimiz aşağıdadır.

Hasta indirdiler, araç sahibi kendi indi,diyor.

Diyaliz aracının kamera görüntüleri ortaya çıktı.

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle