Hoşgeldiniz  

“Sağlıklı Tayfa, Rafadan Tayfa” Karabüklü Çocuklarla Buluştu

Okan Küçük | 29 Mayıs 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

Karabük’te “Sağlıklı Tayfa, Rafadan Tayfa” müzikali çocuklardan büyük ilgi gördü. 

     Sağlık Bakanlığı ve Karabük İl Sağlık Müdürlüğü organizesinde çocukların ve gençlerin sağlıklı yaşama teşvik edilmesi ve hareketli yaşama özendirilmesi amacıyla “Sağlıklı Tayfa, Rafadan Tayfa” müzikali, Kent Meydanı’nda çocuklarla buluştu. 1,5 saat süren etkinlikte Rafadan Tayfa karakterleriyle bir araya gelen çocuklar, hem sağlıklı beslenme konusunda bilgiler aldı hem de anne babalarıyla birlikte eğlenceli dakikalar geçirdi. 
Müzikal gösteri öncesi Karabük İl Sağlık Müdürlüğü Sağlıklı Yaşam Araçlarında sağlık çalışanları tarafından çocuklara ve ailelerine ağız ve diş sağlığı, el hijyeni, hareketli yaşam, tuz kullanımı ve obezite konularında bilgi verildi. Ayrıca çocuklara ağız ve diş sağlığı setleri ile balon ve şapkalar dağıtıldı. 

     Gösteriyi çocukların yanı sıra Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, İl Sağlık Müdürü Dr. Ahmet Sarı ve aileler de büyük bir ilgiyle izledi. 

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Polat, “Üniversitemiz ülkemize büyük katkılar sağlamaktadır”

Bakan Özlü Yarın Karabük’e Geliyor

Yaşlı Kadını Arama Çalışmaları Sona Erdi

Ramazan Akşamlarında Kur’an-ı Kerim Ziyafeti

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle