Hoşgeldiniz  

Sağlıkta hizmet, tam gaz devam ediyor.

Okan Küçük | 05 Ekim 2016 | Genel, Güncel, haber A- A+

Karabük Kamu Hastaneleri Birliğine bağlı KBÜ Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne atanan Romatoloji Uzmanı Dr. Yunus DURMAZ vazifesine başladı.

romatolojidr

e9 Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Op.Dr.İsmail KARA ; ekip olarak Hastanelerimizin her türlü eksikliklerini gidermek için çalıştıklarını ifade ederken görevine başlayan Uzm. Dr. Yunus DURMAZ’a başarılar diledi ve ” Karabük halkına hayırlı uğurlu olmasını temenni ederim”dedi.

             e10 Hekim kadrosuna romatoloji doktoru eklemekten büyük gurur duyduğunu belirten Hastane Yöneticisi Yrd. Doç.Dr.Erkan DOĞAN;  “Hocamızın göreve atanmasıyla birlikte fiziki mekan başta olmak üzere kendisinin eksikliklerini hemen giderdik. Romatoloji bilim dalı bir sağlık kuruluşu için çok önemli bir dal.Bu yönde önemli branşları ve önemli uzman doktorlarımızı kadromuza kattığımız için çok mutluyuz.Bizim hedefimiz Karabük halkına en iyi hizmeti vermek, romatoloji doktorumuzun göreve başlaması ile il dışı sevkler azalacak, zamanla il dışından hasta kabul edilecek” dedi.

Etiketler:

Anketler

Karabük ve Safranbolu Belediye Başkanı Kim Olsun ? ( Aynı IP adresi üzerinden bir kez oy kullanabilirsiniz.Tek seferlik oy verirken kutucuklardan 3 adayı seçebilirsiniz)

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

EN SON HABERLER

© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle