Hoşgeldiniz  

Şahin İşbaşında…

Okan Küçük | 01 Temmuz 2014 | Genel, Güncel, İletişim A- A+

   Aylardır Batı Tv ‘de yaptığımız yorumlarda ve Karabük’ün Sesi Gazetesi’ndeki Köşemizde yazdığımız yazılarda Karabük’ün siyasi tarihi için ilklerin yaşanmasına aylar kaldı demiştik.

 

                Başbakan Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı Adayı olduğunda Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan’ında Karabük Milletvekilimiz Mehmet Ali Şahin, olacağını çok kez söylemiş / yazmıştık. Hatta bunun için yer yer eleştiri de almıştık ya neyse…

            İşte aylardır söylediğimiz/yazdığımız konunun gerçekleşmesine çok daha yaklaşıldı. Karabük’lü bir AĞABEYİMİZİN iktidar partisinin Genel Başkanı olması ve dahi Başbakan olması  Karabük’ün tanıtımından tutun, yatırımlarına kadar her alanda olumlu etki yapacak çok önemli bir hadisesidir.

  Öyle eften püften basit bir hadise değil, belki benzerinin yaşanıp yaşanmayacağını bilemediğimiz ve göremeyeceğimiz bir durumdur. Karabük’ün genel yararı söz konusudur. Ve Karabüklü olarak sadece memnuniyetle  karşılayacağımız bir durumdur.

   Çok yaklaşıldı/ az kaldı hadi ya Nasip…

Aşağıda bugün ulusal onlarca sitede yayımlanan bir haberi de olduğu gibi paylaşıyoruz.

        Erdoğan’ın adaylığını duyurduktan sonra Genel Başkanvekili olarak Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Mehmet Ali Şahin yönetimin başına geçecek

Parti tüzüğünde Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı, genel başkandan sonra 1 numaralı yardımcı olarak yer alıyor.


Teşkilat Başkanı Süleyman Soylu ile Seçim İşleri Başkanı Mustafa Şentop ve Tanıtım-Medya Başkanı Hüseyin Çelik, parti hiyerarşisinde Şahin’in ardından geliyor. Şahin, 1980 öncesi futbol oynadığı Kasımpaşa Erokspor’dan beri yaklaşık 40 yıldır Erdoğan ile yol arkadaşlığını sürdürüyor. Şahin, 1980 öncesi Milli Selamet Partisi İstanbul İl Teşkilatı’ndan itibaren, 1980 sonrası Refah Partisi döneminde ve Ak Parti’nin kuruluşunda Erdoğan’ın yakın siyasi kadrosunda yer aldı.

Etiketler:

Şahin İşbaşında… için 1 yorum

  1. Ramazan AYDEMİR dedi ki:

    Mehmet Ali ŞAHİN harika bir Anadolu evladıdır.Soyu sopu belli…İnşallah Başbakanlık Makamı bu kadir şinas Anadolu evladına nasip olur

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle