Hoşgeldiniz  

Şahin; Karabük’ün Ağabeyi…

Okan Küçük | 24 Kasım 2015 | Genel A- A+

              Sonda yazacağımızı başta yazalım. Bugünkü konjonktörden baktığımızda AK PARTİ’nin alternatifi yok ve Ak Parti  bugünden görünen, muhalefet partilerinin mevcut durumunu koruduğu müddetçe hep iktidar…Ve Mehmet Ali Şahin, KARABÜK İÇİN BİR ŞANS.

*sahinagabey

 Şimdi biz doğruları yazınca bize kızıyorlar. Her şeyden önce yine belirtelim biz gazeteciyiz. Karabük için partilerin dışından baktığımız da Başbakan Yardımcılığı yapmış, Adalet Bakanlığı yapmış, TBMM Başkanlığı yapmış ve hali hazırda Türkiye’nin 2 numaralı ismi olan Mehmet Ali Şahin’in Karabük’e lazım biri olduğunu çok kez ifade ettik, yine ediyoruz.

*

       Şahin’in siyasetteki ustalığı tartışılmaz. Ak Parti içinde ağabey konumu orta da ve Karabük’ümüzün de büyüğü. Şimdi bu  dönem de bari  bu fırsatlar Karabük için iyi değerlendirilmelidir. Karabük’le ilgili verilen sözlerin yerine getirilmesi  hızlandırılmalıdır. Karabük bir çok projesinin hayatiyete geçirilmesi için çok önemli bir fırsat yakalamıştır. Bu fırsatın iyi değerlendirilmesi lazımdır. Karabüklüler kişisel işler dışında, Karabük için genel projelere ağırlık vermelidir.

*

      Ve Şahin, en son İl Danışma Meclisinde yaptığı konuşma da olduğu gibi, OY VEREN /VERMEYEN herkesin milletvekilidir.  MEHMET ALİ ŞAHİN,KARABÜKLÜDÜR, HEMŞEHRİMİZDİR, BAŞIMIZ SIKIŞTIĞINDA KAPISINI ÇALACAĞIMIZ,  KARABÜK’ÜN BÜYÜĞÜDÜR. NOKTA.

Etiketler:

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle