Hoşgeldiniz  

Şahin-Uysal birlikte açıkladı.

| 02 Ekim 2016 | Genel, Güncel, haber A- A+

Bunu Paylaş

Ak Parti Karabük Milletvekilleri Mehmet Ali Şahin ve Prof. Dr. Burhanettin Uysal,  Kanal 78’i ziyaret ederek,  Genel Yayın Yönetmeni Şükrü Gökkaya’ya çeşitli konularda açıklama yaptılar. KBÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ek Binası ve Çevre Yolu konusunda açıklama yaptılar.

sahinuysal

c1UYSAL : İHL VE K.KARABÜKSPOR ANTRENMAN SAHASINI HASTANE ALANINA DAHİL ETTİK.

Uysal, KBÜ Eğitim ve Araştırma Ek Binası konusunda yaptığı açıklama da “Valimizin başkanlığında  bir toplantı yaptık. O toplantıda İl Başkanımız, KARDEMİR Genel Müdürümüz, Eski Milletvekilimiz Osman Kahveci Bey ve Kardemir Karabükspor Başkanımızda vardı. İmam Hatip Lisesi alanından sonra Kardemir Karabükspor’un antreman sahasını da hastane alanına dahil ettik. Karabük’e hayırlı olsun, inşallah hastane ek binasını 2017 yatırım programına dahil edeceğiz”dedi.

Mehmet Ali Şahin :“SIKINTILARI BÜYÜK ORANDA ÇÖZERİZ.”

Ek bina projesinde yatak sayısı 150, ancak Sayın Sağlık Bakanımız Recep Akdağ Bey hep Karabüklü olduğunu söylüyor. Sayın Bakanın Karabüklüyüm demesinin de bir takım artıları olmalı, herhalde 200’e filan çıkartırız ve sıkıntıları büyük oranda çözeriz.

Mehmet Ali Şahin; “ÇEVRE YOLUNU YATIRIM PROGRAMINA ALDIRACAĞIZ.”

   Çevreyolu konusunda bir açıklama yapan Ak Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin : “Çevreyolu ile ilgili güzergah tayini üzerinde ilgili birimler çalışıyor. Bu çalışmalar bittikten sonra yatırım programına aldıracağız. Bizde yakından takip ediyoruz. Çevreyolu konusu düşünce aşamasından proje aşamasına geldi.” şeklinde konuştu.

Etiketler:

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle