Hoşgeldiniz  

Şahin’den FARKLI Gazete ziyareti.

| 26 Ocak 2017 | Genel, haber, İletişim A- A+

Bunu Paylaş

Eski TBMM Başkanı  ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin,beraberinde Ak Parti Kadın KollarıKarabük İl  Başkanı Av. Hülya Uğur Kocakavak, Ak Parti Basından Sorumlu Başkan Yardımcısı Ali Erorhan ve Ak Parti İl Teşkilatındaki bir heyetle birlikte  Karabük FARKLI Gazete ve Karabük Ajans 78 Haber Sitesi Sahibi Okan Küçük’ü ziyaret etti.

 ŞAHİN: “KARABÜK FARKLI GAZETE MECLİSE, BANA GELİYOR.KARABÜK’TE OLUP BİTENLERLE İLGİLİ BİLGİ SAHİBİ OLMA İMKANINA SAHİP OLUYORUM.”

Ziyarette bir konuşma yapan Eski TBM
M Başkanı  ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin;  “Önce Karabük’te yayın hayatına başladınız.Eksik olmayın Meclise,  bana  Karabük FARKLI Gazeteniz geliyor. Sizin gazeteniz ve diğer gazetelerde inceleme Karabük’te olup bitenlerle ilgili bilgi sahibi olma imkanına sahip oluyorum.” İfadelerinde bulundu.

ŞAHİN: “ İNŞALLAH İLERİDE DAHA ETKİN KONUMA GELECEKSİNİZ. BUNU GENÇ BİR KARDEŞİM OLARAK ŞİMDİDEN GÖRÜYORUM.”

Şahin sözlerinin devamında “Ayrıca sizin internet sitenizde var . Oradaki haberlerinizde geliyor o bakımdan teşekkür ediyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum. İnşallah ileride daha etkin konuma geleceksiniz bunu şimdiden görüyorum genç bir kardeşim olarak. Bugün 3. gün Karabük’teyim.İlçe ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz. Biraz sonrada Eskipazar’a gideceğiz. Hükümet olarak, yerel yönetim olarak bu ilçelerimizde hangi hizmetleri yaptık hangi hizmetleri yapıyoruz .2017’nin programını gözden geçireceğiz. Kaymakamın başkanlığındaki  köyle hizmet götürme birliği üyeleriyle,  il genel meclisi üyeleriyle, belediye başkanımızla beraber  oraya gitmeden öncede sizleri ziyaret etme ihtiyacı duyduk daha önce fırsat olmamıştı. Biraz geç de olsa sizleri ziyaret ederek başarılar dilemek için buradayım.” Dedi.

    OKAN KÜÇÜK’TEN   ESKİ TBMM BAŞKANI VE KARABÜK MİLLETVEKİLİ MEHMET ALİ ŞAHİN’E ÖZEL PROJE


Karabük FARKLI Gazete ve Karabük Ajans 78 Haber Sitesi Sahibi Okan Küçük ise Eski TBMM Başkanı  ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin’e ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirmesinin ardından sohbet kısmına geçildi.

Sohbet bölümünde Karabük FARKLI Gazete Sahibi Okan Küçük, Eski TBMM Başkanı  ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin’e kendisiyle ilgili ÖZEL bir projesi olduğunu dile getirdi.  Özel projeyle ilgili  Şahin’e   bilgiler veren Küçük, Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin’in projeyi olumlu karşılamasıyla birlikte önümüzdeki kısa süre içinde ÖZEL projeyle ilgili tekrar görüşme yapılması kararlaştırıldı.

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle