Hoşgeldiniz  

Şahin’den Ürkmezer’e Ziyaret

Okan Küçük | 07 Temmuz 2017 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Safranbolu Kaymakamı ve Kayyım Belediye Başkanı Fatih Ürkmezer’i ziyaret etti. 
Kaymakamlık makamında gerçekleşen ziyarette Şahin, Ürkmezer’e görevinde başarılar dileyerek, “Önemli olan vatandaşımıza hizmettir. Halkımızın devletten beklediklerini gerçekleştirmektir. Gerek kırsal kesimleri içerisinde gerekse belediye sınırları içerisinde yaşayan vatandaşlarımız hangi hizmetleri bekliyorlarsa bunların yürütülmesidir. Bu bağlamda şahıslar önemlidir ama ikinci plandadır. Önemli olan devlet işlerinin yürüyor olmasıdır. Bizim için önemli olan o dur. Kaymakamımız büyük bir dirayetle her iki görevi de başarıyla yerine getirecektir” dedi.
Ziyaretten büyük bir mutluluk duyduğunu ifade eden Ürkmezer ise, verilen görevi layığı ile yerine getirme çabası içerisinde olduğunu ve Safranbolu gibi güzel bir kentte görev yapmanın mutluluğunu yaşadığını söyledi.

*

 

Bu haber 237 kere görüntülendi

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle