Hoşgeldiniz  

Saylar: “Şahin’i ; Başbakanımız Gibi Karşıladık”

Okan Küçük | 09 Ağustos 2014 | Genel, Güncel A- A+

           Ak  Parti Karabük  Milletvekili Mehmet Ali Şahin; bugün  Karabük’teydi.  Partililer tarafından   Kemal Oyman Mevkiinde  çok sayıda  araçla konvoyun da yapıldığı coşkulu   karşılamanın ardından Şahin;  Cumapazarı ve Ankara Caddesi esnaflarını ziyaret etti ve ardından  Ak Parti Karabük İl binasından halka hitap etti. Şahin:  Başbakan Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı seçilmesi halinde    daha üst görevde ülkeye hizmete devam edeceğini söyleyerek , Karabüklülerden destek istedi.

   Ak Parti’nin yeni ve çalışkan  İl Başkanı Timurçin Saylar; bir sosyal paylaşım sitesinde yaptığı paylaşımlarda şunları söyledi.

                Saylar: “Genel Başkan Yardımcımız, Milletvekilimiz, Karabük’ümüzün gururu Sayın Mehmet Ali Şahin Bey’ i Başbakanımız gibi karşıladık. Bin’e yakın araç, çok sayıda vatandaş, tüm teşkilat kademelerimizle gerçekleştirdiğimiz karşılamada AK PARTİ AİLESİNİN NE KADAR BÜYÜK BİR AİLE OLDUĞUNU YİNE KANITLADIK. TEŞEKKÜRLER KARABÜK’ÜM…” dedi.

   Saylar ayrıca : ” Genel Başkan Yardımcımız, Milletvekilimiz Sayın Mehmet Ali Şahin Bey ile Cuma pazarı ve Ankara Caddesi esnaflarımızı ziyaret ettik. Hemşerilerimiz Genel Başkan Yardımcımızı Başbakan gibi karşılayarak bizleri onure ettiler. Teşekkürler Karabük’üm… Esnaf ziyaretleri, vatandaşlarımız ile hasbihal ve sonrasında da Parti binamızdan hemşerilerimize seslenerek günü sonlandırdık. Gerçekten Karabük’ümüz için en önemli isim olarak her daim hemşerilerimizin yanında olan bir değer Genel Başkan Yardımcımız, Milletvekilimiz Sayın Mehmet Ali Şahin; Karabük’ümüzün gelişmesinde, yatırımların gelmesinde hep öncülük ederek şehrimizin, memleketinin vazgeçilmez ismi oldu. Şimdi Başbakanımız, Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yol arkadaşı, kardeşi Karabük’ümüzün değeri Mehmet Ali Şahin Bey’i daha da onure etmek için yarın ki Cumhurbaşkanlığı seçiminde biz Karabüklülere çok iş düşüyor. Karabük’ten rekor bir oy oranı Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan’ı köşke çıkartmalıyız ve dava arkadaşı Sayın Mehmet Ali Şahin Bey’i daha da gururlandırmalıyız. Haydi Karabük’üm sıra sende…” dedi.

sahin_basbakan2

sahin_basbakan3

sahin_basbakan4

sahin_basbakan5

sahin_basbakan6

Etiketler:

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle