Hoşgeldiniz  

SAYLAR; VALİLİK YEŞİLMAHALLE’YE YAPILMALI DİYOR…

Okan Küçük | 26 Ocak 2018 | Genel, haber A- A+

                                      

            Ak Parti Eski İl Başkanı ve  halihazırda Karabük TSO Meclis Başkanı Sayın Timurçin Saylar ile 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kapsamında  Karabük Gazeteciler ve İletişimciler Derneği KGİD’e yaptığı ziyarette son dönemde Karabük Valisi Kemal Çeber’in, Karabük Anıtı’nın olduğu alana Anıt’ı korumak şartıyla ve oradaki ağaçları korumak şartıyla yeni Valilik binası yapılmalı mı şeklinde ortaya attığı düşünceyle ilgili  görüşlerini açıkladı.

   Saylar: “ Yeşil Mahalleye Karabük Valiliğinin taşınması için harcanan 6 Milyon TL var.  O binanın önünde ciddi bir arsa var. Mevcut düzenlemeler yapılan ve  6 Milyon TL’nin de harcandığı binaya Valilik taşınmalı o alanın karşısına da İl Özel İdare Binası yapılmalı.Böylece hem Valilik hem kirada olan İl Özel İdare yeni binalarına kavuşmuş olur hem de yan yana olmuş olurlar.” Dedi.

   SAYLAR: “ ANIT’IN ÖNÜNDEKİ ALANA  MYO YAPILSIN.”

 

             Saylar:  “Anıt’ın olduğu alana, Anıt’ın korunması şartıyla Aynı Valilik için yapılması konuşulan 2 katlı bina , Bin öğrencinin eğitim görebileceği bir Meslek Yüksek Okulu yapılsın. Bu şekilde  Şehir Merkezine öğrenci çekme sorununu da bir nebze olsun çözüme kavuşacaktır. Ve yerel esnafında bu anlamda yüzü gülecektir. Hem de şehir daha fazla hareketlenecektir.”  İfadelerinde bulundu.

             Karabüklülerin gündemine sunuyoruz…

Okan Küçük Yorumluyor…KARABÜK’TE SERVİS ARAÇLARI. ŞAHİN’İN AÇIKLAMASI SONRASI GELİŞMELER… KARDEMİR ADIMLAR ATIYOR. KARABÜK GENELİNDE DURUM NEDİR PEKİ ?25.01.2018

Safranbolu Belediyesi TBMM Gündemine Taşındı

Karabük’te fetö’den 2 tutuklama.

Şahin: ” Olay detaylı şekilde araştırılmalı.”

     

SAYLAR; VALİLİK YEŞİLMAHALLE’YE YAPILMALI DİYOR… için 1 yorum

  1. Ahmet dedi ki:

    Evet doğru bir karar merkezin içiboşalmamış olur zaten yüzyıldan aşağı öğrenci inmiyor Safranbolu ve yüzyıl ağırlığı alıyor yapılsın tabiki çokta iyi olur

Anketler

Karabük ve Safranbolu Belediye Başkanı Kim Olsun ? ( Aynı IP adresi üzerinden bir kez oy kullanabilirsiniz.Tek seferlik oy verirken kutucuklardan 3 adayı seçebilirsiniz)

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

EN SON HABERLER

© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle