Hoşgeldiniz  

Şehit Aileleri İle Kandil Buluşması Yapıldı

Okan Küçük | 15 Nisan 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer’in eşi Miray Ürkmezer Miraç Kandilinde Şehit Aileleri ile bir araya geldi.

              Safranbolu Belediyesine bağlı Kültür Eğitim Merkezi (SAKEM) Aslanlar şubesinde gerçekleşen kahvaltıda şehitlerimizin aileleri ağırlandı.Ev sahipliğini Miray Ürkmezer ve SAKEM Genel Koordinatörü Münevver Esen’in yaptığı programda duygusal anlar yaşandı.Kahvaltı sonrası duygularını aktaran Miray Ürkmezer;“ Bu buluşmalarda çok kıymetli şehit ailelerinin  yaralarına bir nebze olsun merhem olmayı amaçlıyoruz. Acımız ne kadar büyükse gururumuz da o kadar büyük. Şehitlerin anne, baba, eş, kardeş ve çocukları, bizim bu topraklarda yediğimiz her lokmanın, aldığımız her nefesin bedelini şehitler ödedi. Rabbim onlara rahmetiyle muamele etsin, Allah sizden de razı olsun, mekanları cennet olsun. Mübarek Kandil günü bütün şehitler için ettiğimiz dualar, okuduğumuz kuranlar kabul olsun inşallah. Katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum.” dedi.
           Şehitler için okunun Kuran-ı Kerim sonrası, ailelere kandil simidi ikram edildi.

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Esnaf Günlerinde Çocuklar Unutulmadı

Ihlamur Teras Törenle Hizmete Açıldı

Karabük’te Trafik Ekiplerinden Kapsamlı Uygulama

Hakan Ayvaz ,adliye de…

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle