Hoşgeldiniz  

Şehit annesinden Ürkmezer’e ziyaret.

Okan Küçük | 22 Haziran 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

            Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer, Şehit Yüksel Şahin’in annesi Emine Şahin tarafından ziyaret edildi.
Ürkmezer’e teşekkür etmek üzere ziyaret ettiğini belirten Şahin, Ürkmezer ve eşinin, her zaman yanında olduklarını ifade etti.
                  Ürkmezer ise, “ Emine teyzemize Kahraman Vatan Evladı yetiştirdiği için biz teşekkür ederiz. Bizler onların sayesinde huzur içerisinde hayatlarımızı idame ediyoruz. Devletimizin büyük bir kararlılıkla devam ettiği ve kökünü kazımakta kararlılıkla yürüdüğü hainlere karşı yapılan her türlü operasyonda, nöbette, görevi başında canlarını seve seve feda eden tüm şehitlerimizi bu vesile ile bir kez daha rahmet ve minnetle anıyorum. Bizler Safranbolu Kaymakamlığı ve Belediyesi olarak gerek şehit yakınlarımız gerek gazilerimizin yanlarında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Şahin: “Hedefimiz ticari bir balıkçılığı yakalayabilmek.”

Safran Belgesel Film Festivali…

Yenice Ihlamur balında analiz aşaması…

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle