Hoşgeldiniz  

Şehit annesinden Ürkmezer’e ziyaret.

Okan Küçük | 22 Haziran 2018 | Genel A- A+

            Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer, Şehit Yüksel Şahin’in annesi Emine Şahin tarafından ziyaret edildi.
Ürkmezer’e teşekkür etmek üzere ziyaret ettiğini belirten Şahin, Ürkmezer ve eşinin, her zaman yanında olduklarını ifade etti.
                  Ürkmezer ise, “ Emine teyzemize Kahraman Vatan Evladı yetiştirdiği için biz teşekkür ederiz. Bizler onların sayesinde huzur içerisinde hayatlarımızı idame ediyoruz. Devletimizin büyük bir kararlılıkla devam ettiği ve kökünü kazımakta kararlılıkla yürüdüğü hainlere karşı yapılan her türlü operasyonda, nöbette, görevi başında canlarını seve seve feda eden tüm şehitlerimizi bu vesile ile bir kez daha rahmet ve minnetle anıyorum. Bizler Safranbolu Kaymakamlığı ve Belediyesi olarak gerek şehit yakınlarımız gerek gazilerimizin yanlarında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Şahin: “Hedefimiz ticari bir balıkçılığı yakalayabilmek.”

Safran Belgesel Film Festivali…

Yenice Ihlamur balında analiz aşaması…

EN SON HABERLER

© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle