Hoşgeldiniz  

Şehit Ercan Hırçın Ortaokulu Öğrencilerinden Örnek Davranış

Okan Küçük | 22 Mayıs 2018 | Genel A- A+

Vali Kemal Çeber geçtiğimiz ay gerçekleştirdiği okul ziyaretleri esnasında Şehit Ercan Hırçın Ortaokulu 7/D sınıfına gerçekleştirdiği ziyarette öğrencilerin geliştirdikleri “Her Tebessüm Bir Umuttur” projesi ile maddi imkânsızlıklar nedeniyle oyuncak almaya gücü yetmeyen çocuklara oyuncak almak için bir kampanya başlattıklarını belirterek bilgiler vermiş ve kampanyaya destek istemişlerdi.

                 Öğrencilerin bu talebine duyarsız kalmayan ve gerek duyulan oranda araba ve bebeklerin kendisi tarafından karşılanacağı sözünü veren Vali Kemal Çeber, okula gerçekleştirdiği ziyaretin akşamında söz verdiği oyuncakları okul yönetimine göndermişti.

                Projede görevli öğretmen Nihat Ataş ve öğrencilerden oluşan heyeti makamında kabul eden Vali Kemal Çeber’e proje ekibi vermiş olduğu katkı ve desteklerden dolayı teşekkür etti.

              Projede emeği bulunan okul yönetimini, öğretmen ve öğrencileri böyle önemli bir projeyi hayata geçirdikleri için kutlayan Vali Kemal Çeber, başarılarının devamını diledi.

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Karabük Ak Parti Listesi…

KARABÜK HAVAALANI JEOLOJİK ETÜDÜ YARIN YAPILIYOR

TIR’ın Sileceğine Dolanan Yılanı Polis Eliyle Aldı

Safranbolu’da Ramazan Tüm Coşkusu İle Devam Ediyor

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle