Hoşgeldiniz  

Şendemir’den Ürkmezer’e Ziyaret

Okan Küçük | 23 Mayıs 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

Safranbolu Tapu ve Kadastro Müdiresi Vildan Şendemir Asrın, Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer’i makamında ziyaret etti. 

     Tapu ve kadastro Genel Müdürlüğünün kuruluşunun 171. Yılı münasebeti ile gerçekleştirdikleri etkinlikler çerçevesinde Ürkmezer’e nezaket ziyaretinde bulunuldu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ve kuruluş yıldönümlerini kutlayan Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer, Türkiye’nin tapu kayıtlarının kadastro çalışmalarının tamamlanması ve tapu kayıtlarının hukuk sahasında geçerliliği hususunda dünyada örnek gösterebilecek kadim geleneğe sahip bir ülke olduğunu kaydetti. 

     Tapu ve kadastronun merkezden başlayarak taşrada da son yıllarda büyük atılımlar gerçekleştirdiğini ifade eden Ürkmezer, “Tapu teşkilatımız bana göre son derece başarılı, vatandaş memnuniyetini sağlamış bir kurumumuzdur. Ben bu vesile ile nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyor, 171. kuruluş yıldönümünü tebrik ediyorum” dedi. 

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Karabük´te Ramazan Bir Başka Yaşanıyor

Yıldırımın Düştüğü Samanlık Kül Oldu

Karabük Yeniceliler Derneği’nden Kaymakam Demirel’e Ziyaret

Ormanda Ölü Bulunan Adam Son Yolculuğuna Uğurlandı

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle