logo

Şenkon için veda yemeği düzenledi.

Ağrı Vali Yardımcılığına atanan Eflani Kaymakamı İbrahim Şenkon için veda yemeği düzenlendi.

Son Mülki İdare Amirliği Atama Kararnamesi  ile Ağrı İli Vali Yardımcılığına atanan İlçe Kaymakamı  İbrahim Şenkon onuruna veda yemeği verildi.

Düzenlenen Programa Belediye Başkanı  İbrahim Ertuğrul  beraberinde Daire Amirleri, Kaymakamlık Personeli, Siyasi ve Sivil Toplum Kuruluşları Temsilcileri katıldı.

Eflani’de 04.08.2020 tarihinde göreve başlayan 13 aylık süreyle görev yapan,bugün itibariyle ilçeden ayrılacak olan Kaymakam ŞENKON yaptığı veda konuşmasında;
“Şahsım adına düzenlenen bu organizasyon için katılan herkese teşekkür ediyorum. İyi dilekleriniz ve alakanız bizleri gururlandırdı.Eflani ilçemizde görev yaptığımız süre içerisinde ihtiyaç duyulan ve çözüm bekleyen birçok sorunu çözmeye çalıştık.


Görevim süresince benden yardımlarını esirgemeyen başta Sayın Valimiz, İlimiz Milletvekillerimiz,Belediye Başkanımız ve Encümenlerimiz olmak üzere tüm daire amirleri, sivil toplum kuruluşları, çalışma arkadaşlarım ve siz saygıdeğer Eflani’li  hemşerilerime şükranlarımı sunuyorum. Haklarınızı helal edin” dedi.

Ağrı Vali Yardımcılığına atanan Eflani Kaymakamı İbrahim Şenkon için veda yemeği düzenlendi.

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ