Hoşgeldiniz  

Sertaş Karakaş, vizyon sahibi bir isim.

Okan Küçük | 09 Mayıs 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

        Karabük’te siyaset denilince akla ilk gelen ilçenin Yenice ilçesi olduğu herkesin kabul ettiği bir gerçektir. Yenice’de her evde siyaset yapıldığı, aile bireylerinin her bir ferdinin  siyasetin içinde olduğu bilinir.

        İşte 24 Haziran Seçimleri öncesi de 5 değerli Milletvekili Aday Adayı çıkartan Yenice’de, Yeniceliler mutlaka Yeniceli bir vekil görmek istiyorlar.

        Yeniceli değerli MV. A.Adaylarından biri de Genç ve Başarılı işadamlarından Sertaş Karakaş.

    Karakaş, dinamik ve vizyon sahibi Yeniceli  bir isim.  Hayırsever olarak ta Yenice’de bilinen   halkın taktirini almış  bir isim olarak Yenice’yi tek vücut yapabilecek bir  değerli kardeşimiz.

        Yenicelilerin  listede mutlaka bir vekil adayı görmek istemeleri ve Karabük’te değişimin istendiği de göz önüne alınırsa geleceğe yönelik genç siyasetçilerin yetişmesi anlamında da Karabük genelini de bütünleyecek kapasite de olan Karakaş’ın ismi Ak Parti ‘de  ayrı bir değer kazanıyor.

        Biz  Karabük FARKLI Gazete ve Karabük Ajans 78 olarak tüm değerli vekil adaylarına ve Sertaş Karakaş Kardeşimize de başarılar diliyoruz.

AK Partili Karakaş:“AK Parti Olarak Yeni Bir Zafere İmza Atacağız”

Karakaş,Gövde Gösterisi Yaparak M.V, A.Adaylığı başvurusunu Gerçekleştirdi

Sertaş Karakaş,Erdoğan’a Olan Sevgisini Çocukluk Fotoğrafıyla Anlattı

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle