Hoşgeldiniz  

SGK Mobil Aracı Yenice’de Hizmet Veriyor

Okan Küçük | 08 Mayıs 2018 | Genel A- A+

 

Karabük Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) mobil hizmet aracı ayın ilk haftaları ayda bir kere olmak üzere Yenice’ye gelerek vatandaşlara hizmet veriyor. 

               Ayda bir kere Yenice’ye gelen mobil araç Yenice’deki esnaf ve vatandaşların sorunlarına çözüm buluyor. Yenice Esnaf ve Sanatkarlar Odası girişimleri ile Yenice’ye gelen ve Atatürk Anıtı önünde duran mobil araç bazı işlemleri online gerçekleştiriyor.
              Yenice Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cevdet Abaoğlu yaptığı açıklamada, “Karabük Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK)’nun mobil aracı her ayın ilk haftası Salı günleri Yenice’ye geliyor. Esnaflarımız ve vatandaşlarımız bazı kayıtlarını yaptırabilecekler. Bu hizmet hem esnafımız hem de Yenice adına sevindirici bir hizmet. Devletimize ve kuruma teşekkür ediyoruz” dedi.

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Karabük’te Seçim Güvenliği Toplantısı Yapıldı

NECDET AKSOY’UN İHRAÇ KARARI İADE EDİLDİ

KARABÜK’TE TAKIMI BU HALE GETİRENLERE YAZIKLAR OLSUN !

Karabük’te Seçim Güvenliği Toplantısı Yapıldı

 

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle