logo

Sıcak Asfalt Çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

2020 yılı KÖYDES programı kapsamında grup yollarında planlanan sıcak asfalt çalışmaları, Karabük İl Özel İdaresi kendi araç parkı ve personeli ile devam ediyor.

Sıcak asfalt programı kapsamında Safranbolu ilçemize bağlı Sine Köyü Grup yolunda alt yapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından bugün itibariyle başlayan yaklaşık 5 km’lik Bitümlü Sıcak Asfalt (BSK) çalışmalarını yerinde inceleyen Vali Fuat Gürel ve Karabük Milletvekili Cumhur Ünal, çalışmalar hakkında İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun’dan bilgi aldılar.

Gece gündüz demeden, mesai kavramı gözetmeksizin çalışan İl Özel İdaresi personeline teşekkür eden Vali Fuat Gürel, “Saatte 240 ton üretim yapabilen ve bölgemizin en güçlü asfalt plentlerinden bir tanesine sahibiz. İlimizde 277 tane köyümüz var ve yol ağımız yaklaşık 3 bin kilometre. Öncelikli olarak grup yollarımızı tamamlayacağız, imkânlarımız ölçüsünde de sıcak asfalt çalışmalarımıza diğer köy ve mahalle yollarımız ile devam edeceğiz.  Amacımız vatandaşımızın şehirde bulduğu imkânları köylerimizde de bulması ve köylerine rahat bir şekilde gidip gelebilmesi. Ödeneklerin ilimize tahsisi için Bakanlıklarda büyük emek gösteren Milletvekillerimize, bu yatırımları gerçekleştiren İl Genel Meclisimize ve büyük bir gayret ve özveri ile bu projeleri gerçekleştiren İl Özel İdaresi yöneticilerimize ve personelimize teşekkür ediyorum. Yapımına başladığımız Safranbolu Sine Köyü Grup yolu sıcak asfalt çalışmalarının tüm köylerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.”diye konuştu.

Safranbolu Sine Köyü Grup yolunda başlanan sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Vali Fuat Gürel ve AK Parti Karabük Milletvekili Cumhur Ünal’a, Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz, İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, İl Jandarma Komutanı Albay Bahtiyar Yılmaz, İl Genel Meclis Başkanı Hasan Yıldırım, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun, kurum müdürleri, İl Genel Meclis üyeleri, siyasi parti temsilcileri, Safranbolu Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Ragıp Tunç, ilçe protokolü, muhtarlar ve köy sakinleri eşlik etti.

2020 yılı KÖYDES programı kapsamında grup yollarında planlanan sıcak asfalt çalışmaları, Karabük İl Özel İdaresi kendi araç parkı ve personeli ile devam ediyor.

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ