Hoşgeldiniz  

Sizi gidi fitneciler sizi…

Okan Küçük | 10 Şubat 2019 | Genel, Okan Küçük A- A+

        

                Seçim dönemi başladığı için adaylar arasında yer yer hararetli tartışmalar yaşanıyor. Bu konuyla ilgili zaten Karabük FARKLI Gazete’de bir yazı yazdım. Tabi diğer taraftan da fitne kazanları kaynatılıyor. Bazı kişiler bu fitne kazanında kaynatılmak isteniyor.

               Şimdi hemen ifade edelim geçen hafta  sosyal medya üzerinden bir canlı yayın yaptım. O yayında  “Ben aday değilim. Karabük’te adaylar belli , çıkıp yarışacaklar. Benim gazeteci olarak görevim adayların projelerini kamuoyuna sunmaktır. Karabük halkı bunları değerlendirecek ve hangi adaya, hangi projelere inanıyorsa o adaya oyunu verecek, onu başkan yapacak. Ben yarışmıyorum, adaylar yarışıyor. Yine Karabüklülere naçizane tavsiyem  kendi istemedikleri beğenmedikleri diğer adayı kötülemesinler, hakarete varan ifadelerde bulunmasınlar, bu yarışa bu anlamda kendilerini çok kaptırmasınlar. Sonuçta yarışan kişiler  bir değerdir. Kaldı ki bu yarış 31 Mart akşamı sona erecek. 1 Nisan’da asıl geçim, ekonomi başlayacak. Bu kısmına daha çok odaklanılması lazım demiştim.”

                  Bugün sağolsun bize değer veren bir dostumuz aradı. Şu kişi kazanır ya da şu kişi kazanamaz diye konuştuğumun iddia edildiğinin bilgisini verdi. Ben  yarın yine canlı yayın yapacağım inşallah ve yine söyleyeceğim. Kim kazanır, kim kaybeder o Karabüklülerin sandıkta vereceği oyun sonucuyla belli olacak. O benim işim değil. Benim gazeteci olarak işim ve görevim tarafsız bir biçimde adayların çalışmalarını değerlendirmektir. Bunu da yapacağız inşallah.

                   Hakkımızda fitne kazanı kaynatanlara  şunu söyleyelim. Kendileri gibi zannetmesinler beni. Ben hayatımın hiçbir döneminde çok şükür onlar gibi olmadım. Benden daha çok  maddi olanaklar elde etdenler olmuştur, doğru, benden daha çok daha fazla para kazananlar olmuştur, doğru. Ne kimsenin kazandığında gözüm oldu, ne ağzımda başkasının isimleri. Yani  ben hiçbir zaman o gibiler gibi olmayacağım. Hakikatın peşinden ayrılmayacağım. Günün değişip hakikatın değişmediğini de görenler, o kıymeti/değeri verenler de var çok şükür.

                 Bana yapışmayacak konularla beni gündeme getirmeyin. İsim cisim bilmediğimden onlar kendilerini biliyorlar diyorum.. Günümüzün burunları kendilerinden 1 500 metre önde giden pinokyoları işte. Ciddiye alıp şunları yazmak bile benim açımdan zul ama, duyduğum halde sessiz kalırsam kabul ediyor olurum diye mecburen yazıyorum, yani. O kendilerini bilenlere bir sözüm daha olsun. Seçimlerle herhangi bir alakası olmayan  bir Karabük Demir Çelik Dergisi yaptım ya…  O dergi ne kadar da güzel oldu , ne kadar da olumlu tepkiler aldı, markamıza marka kattı, değerimize değer kattı biliyor musunuz?. Biliyorsunuz tabi… Karabük Demir Çelik Dergisi’nde bize destek olan kişi ve kurumlara bir kez daha can ı gönülden teşekkür ediyorum.

KARABÜK DEMİR ÇELİK DERGİSİ ÇIKTI  

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle