logo

Sözen, Çalışmaları Yerinde İncelemeye Devam Ediyor

Karabük İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen, Karabük İl Özel İdaresi ekipleri tarafından sahada yürütülen çalışmaları yerinde inceleyerek, İlçe sorumlularından bilgiler almaya devam ediyor.

Karabük İl Özel İdaresi bünyesinde bulunan ve şuanda Ovacuma Bağcağaz bölgesinde malzeme üretimine başlayan konkasörün çalışmaları hakkında Maden Mühendisi Orhan Nallı’dan bilgiler alan Başkan Sözen, bu hizmetin Ovacuma bölgesi adına şimdiye kadar ki yapılan yatırımların içinde en stratejik yatırım olduğunu söyledi.

Konkasörün çalışmaları hakkında Maden Mühendisi Nallı’dan aldığı bilgiler neticesinde kısa bir açıklama yapan Başkan Sözen, “ Buraya kurduğumuz konkasör 15 köye ve 76 mahalleye hizmet verecek. Ovacuma bölgesindeki köylerimize 35 km’den gelen malzeme bugün itibariyle 5 km’den nakledilecek. Bu da her şeyden tasarruf anlamına gelmektedir. Bu hizmet şuana kadar Ovacuma bölgesi adına yapılan yatırımların içinde ki en stratejik yatırım konumunda. Çünkü hem mesafeyi kısalttık hem de buradan Eflani İlçemize de hizmet verebileceğimiz stratejik bir noktadayız. Ocağı ruhsatlandırırken de bölgedeki köylerimizin alt yapısı için büyük bir avantaj sağlayacağı düşünülerek ruhsatlandırıldı. Bunun dışında aldığımız bilgiler burada malzemenin de yüksek kalitede olduğu hususunda, buda bizim için güzel bir sonuç” diye konuştu.

Başkan Sözen, “Netice itibariyle bir iş yaparken kılı kırk yarıyoruz. Kurumumuzun imkânlarını daha sistemli bir şekilde kullanmaya gayret ediyoruz. Teknik kadromuzla sürekli bilgi alışverişinde bulunuyoruz. Bu şekilde olunca ortaya daha güzel işler çıkıyor. Yoğun ve özverili çalışmalarından dolayı Karabük İl Özel İdaresi personellerimize teşekkür ediyor, işlerinde kolaylıklar diliyorum ” dedi.

Karabük İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen, Karabük İl Özel İdaresi ekipleri tarafından sahada yürütülen çalışmaları yerinde inceleyerek, İlçe sorumlularından bilgiler almaya devam ediyor.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ