Hoşgeldiniz  

STK’lardan 18 Mart Çanakkale Zaferi yürüyüşü

| 18 Mart 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

Karabük’te STK’lar tarafından oluşturulmuş Karabük Dernekler Platformu tarafından 18 Mart Çanakkale Zaferinin 103. Yıl dönümünde anma programı düzenlendi. 

Sivil Toplum Kuruluşları ve Dernekler tarafından oluşturulan Karabük Dernekler Platformu 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 103. Yıl Dönümü dolayısıyla yürüyüş ve bir dizi etkinlik yaptı. Yenişehir anıtında toplanan platform üyeleri KARDOFF üyelerinin arazi araçları eşliğinde kent meydanına kadar yürüyüş yaptı. Bu sırada bir araçtan düşen Türk bayrağını gören Trafik polisi bayrağı yerden alarak konvoydaki başka araca taktı. Belediye bandosu eşliğinde ellerinde Türk bayrakları ile birlikte yürüyen platform üyeleri, meydanda saygı duruşu ve İstiklal marşı okudu. Çeşitli etkinliklerinde yer aldığı anma programı daha sonra sona erdi. 

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere görüntülendi

SAFRANBOLU 18 MART KENT PARKI NEREDE?

Hüsnü Paçacıoğlu Memleketi Safranbolu’da Toprağa Verildi

Mart Ayı Muhtarlar Toplantısı Gerçekleştirildi

SAFRANBOLU KAYYUMU GİDİYOR MU?

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle