Hoşgeldiniz  

Talim ve Terbiye Kurulu Heyeti Karabük Ziyareti

Okan Küçük | 21 Eylül 2018 | Eğitim, Genel A- A+

         Yaşanan sorunları yerinde belirlemek ve çözümüne ilişkin çalışma başlatmak üzere Bakanlık temsilcilerince gerçekleştirilen il ziyaretleri kapsamında Talim ve Terbiye Kurulu Başkan Yardımcısı Hüseyin Şirin, Daire Başkanı Canan Güzel Gözütok ve Uzman Mehmet Akif Özdoğan’ dan oluşan heyet  ziyaret ederek il/ilçe yöneticileri, okul yöneticileri ile öğretmen ve öğrencilerimizle bir araya geldi.

           Programa Vali Sayın Kemal ÇEBER’ i ziyaret ederek başlayan heyet ardından Millî Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda İl Millî Eğitim Müdürü Ali KÖSE,  Müdür Yardımcısı ve Şube Müdürleri ile İlçe Millî Eğitim Müdürlerinin katılımıyla bir toplantı gerçekleştirildi.

    İl ve İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü yöneticilerimizle gerçekleştirilen toplantının akabinde heyet Halk Eğitim Merkezi ve ASO Konferans Salonunda Merkez ilçe okul müdürleri ve eğitimle ilgili sivil toplum teşkilatı yöneticileri ile bir toplantı yaptı.

            Talim ve Terbiye Kurulu Başkan Yardımcısı Hüseyin ŞİRİN’in katılımcılara Millî Eğitim Bakanı Sayın Ziya SELÇUK’ un selamını iletmesiyle başlayan toplantılarda eğitim öğretim faaliyetlerinde yaşanan sorunlar her yönüyle değerlendirilerek geliştirilmesi ve çözüm bulunması konularında fikir alışverişinde bulunuldu.

                Ziyaretin ikinci gününde heyet okullarımızı ziyaret etti. Sırasıyla Karabük Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, Şirinevler İlkokulu ve Vakıfbank Zübeyde Hanım Anadolu Lisesini ziyaret eden heyet okullarımızda öğretmen ve öğrencilerimizle bir araya gelerek onların sorunlarını ve taleplerini dinledi.

Ziyaretlerin akabinde heyet İlimizden uğurlandı.

Anketler

Karabük ve Safranbolu Belediye Başkanı Kim Olsun ? ( Aynı IP adresi üzerinden bir kez oy kullanabilirsiniz.Tek seferlik oy verirken kutucuklardan 3 adayı seçebilirsiniz)

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

EN SON HABERLER

© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle