Hoşgeldiniz  

TAMAMEN DUYGUSAL…

Okan Küçük | 19 Ocak 2013 | Genel, İletişim, Video Haber A- A+

Bunu Paylaş

SUARİTMA                Çamaşır Suyu mu, Sodyum hipoklorür mü ne, bir tarafa. Sayın Karabük Belediye Başkanı neden Safranbolu Belediyesi vatandaşa Türkiye’de bile örnek olacak olan arıtma suyundan içirmiyor, bu sorulmalı demişti. Yine Karabük Belediyesi kaynaklarından edindiğimiz bilgiye/iddiaya göre , aylık 50- 60 Bin TL tutarında bir elektrik sarfiyatından kaçınan Safranbolu Belediyesi bunun için arıtmadaki suyu kullanmıyormuş. Bu doğru mu acaba ? Halkın sağlığı para ile mi ölçülüyor ? Oradaki arıtmadan tertemiz suyu içme hakkı olan Safranboludaki vatandaşlar, bi yer de enerji sarfiyatı olmasın, belediyeye maddi yük binmesin diye mi arıtmanın suyundan yararlanamıyorlar, büyük bir soru işareti. Safranbolular, içtiğiniz suyla ilgili iddialar bunlar. Ne bileyim Belediyeye verilecek bir dilekçe ile ya benzer yasal yollarla konunun gerçeğini öğrenmek için ve de sağlığınız için yani bir girişiminiz olacak mı?

Bu arada , Karabük- Safranbolu Belediyelerinin arasında geçen sulu tartışmalar olarak kamuoyuna yansıyan konu da, Sayın Aksoy’un “MAHKEMEDE GÖRÜŞECEĞİZ” restini “ DİLEKÇE BİLE VEREMEZ” şeklinde gören Sayın Vergili’ye dava açılmış. Bakalım o sürecin sonunda ne olacak ?

Etiketler:

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle