Hoşgeldiniz  

Tarım ve Orman İl Müdürü Burunsuz Kötü Çiftçilerle Bir Arada

| 02 Nisan 2019 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

      Karabük İl Tarım ve Orman Müdürü Çetin Ayvalık, Şube Müdürleri ile birlikte Burunsuz Köyü’nde, çiftçileri bir araya geldi.

    Tarım ve Orman Bakanlığı projeleri, bitkisel üretim ve hayvancılık desteklemeleri, İl Müdürlüğü tarafından yürütülen projeler ve çalışmalar, seracılık konusunda ve kredilerle ilgili geniş ve detaylı bilgi verildi. Çiftçilerimizden gelen talep ve sorunlar dinlendi.

      İl Müdürü  Çetin Ayvalık ” Bu tür toplantıların yapılmasındaki amacın, üreticilerimizin sorunlarını dinleyip, çözüm için çalışmalara en kısa zamanda başlamak, aynı zamanda hizmet sunan kurum ile hizmet alan kesimi bir araya getirerek daha hızlı çözüme ulaşmaktır, üreticilerimiz her zaman bizim çalışmalarımızda yol göstericimiz olmuştur.” dedi.

    Çiftçilerle yapılan ziyaretten büyük memnuniyet duyduklarını ifade ettiler. İl müdürlüğümüzün köylerimize yaptıkları ziyaret aralıksız devam edecektir. 

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
302 Found

Found

The document has moved here.


Apache Server at www.backlinktr.biz Port 80