Hoşgeldiniz  

Tataristan Ekibi Başkan Köse’yi Ziyaret Etti

Okan Küçük | 24 Nisan 2019 | Genel A- A+

         23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebeti ile ilçemizde bulunan Tataristan Cumhuriyeti Bolgar Eyaleti Belediye Başkan Yardımcısı Mansur Gimatdinov, beraberinde Arazi Dairesi Başkanlığı görevlisi Ravil Galiutdinov ve öğrenciler ile birilikte Başkan Köse’yi ziyaret etti.

     Safranbolu’da bulunmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Gimatdinov, Safranbolu’nun hem Türkiye hem de Dünya için çok önemli bir kent olduğunu, kültürüne, tarihine ve sıcakkanlı insanlarına hayran kaldığını söyledi.

     Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Elif Köse ise, “ Değerli Başkan Yardımcımızı ve ekibini Safranbolu’da bizler ve çocuklarımızı için böylesi önemli bir bayramda ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

       Kendisine güzel ilçemiz için sarf ettiği iltifatlardan dolayı ayrıca teşekkür ediyorum” dedi. Konuşmaların ardından Başkan Köse, Safranbolu’nun tarihi ve kültürü hakkında çeşitli bilgiler verdi.

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle