Hoşgeldiniz  

Tebrikler milli eğitimin iyi yürekli personeli

Okan Küçük | 25 Temmuz 2018 | Genel A- A+

               İnsanın insana zulmünün en iğrenç örneklerinin yaşandığı günümüzde Karabük İl Millî Eğitim Müdürlüğü çalışanları yeni bir merhamet örneği sergiledi.             Geçen yıl göç vakti bir yaralı leyleği tedavi eden ve ilgililere teslim eden personel, bu yıl da binaya sığınan yeni doğmuş bir kedi yavrusunu yaşatmaya çalışıyor. “Lokum” adını verdikleri zor yürüyen yavruyu Tarım İl Müdürlüğü veterinerine tedavi ettiren personel; yavru ile ilgileri için: “Bu bizim insanî görevimiz hayvanlar için vakıf kuran bir medeniyetin nesliyiz. Ölüme terk edemezdik” dedi. Konuyu takip eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali KÖSE yavru kediyi yaşatmaya çalışan personele tebrik ve teşekkürlerini iletti.

Anketler

Karabük ve Safranbolu Belediye Başkanı Kim Olsun ? ( Aynı IP adresi üzerinden bir kez oy kullanabilirsiniz.Tek seferlik oy verirken kutucuklardan 3 adayı seçebilirsiniz)

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

EN SON HABERLER

© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle