logo

Tebrikler Zeynep Dörttepe

Zeynep Dörttepe,Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası’nda 66 kg’da Türkiye şampiyonu oldu. Karabük Valiliği Basın Halkla İlişkiler Müdürlüğünde çalışan değerli dostumuz Hasan Dörttepe‘nin kızı olan, milli-manevi değer ve terbiyeyi ailesinden alarak yetişmiş değerli sporcu kızımızı Altın madalya ve şampiyonluğu için tebrik ediyoruz.

Değerli Dostumuz Hasan Dörttepe de yaptığı şampiyonluk sonrası yaptığı paylaşımda “Çankırı’da düzenlenen Yıldız Bayanlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonasında 66 kg’ da Türkiye Şampiyonu Olan Kızım Zeynep DÖRTTEPE’yi Tebrik Ediyorum, Başarıların Daim Olsun İnşallah Prensesim 🥇🇹🇷🥊🥇🏆

Kızımı yetiştiren, inanan ve güvenen başta @baykanarslan29 olmak üzere @merveozgearslan @ozlem.calova @murat.ozdem hocalarıma şükranlarımı sunuyorum, iyi ki varsınız. . ” ifadelerinde bulundu.

Çankırı’da düzenlenen Yıldız Bayanlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonasında ilimiz sporcuları 66 kg’ da birinci olarak altın madalya kazanan Zeynep Dörttepe, 44 kg ikinci olarak gümüş madalya kazanan Nursima Ayrılma ve 46 kg da üçüncü olarak bronz madalya kazanan Bahar Yılmaz beraberinde Antrenörleri Baykan Arslan, Merve Özge Arslan, Özlem Çalova ve Murat Özdem, Karabük Gençlik Spor İl Müdürü Abdulkadir Çetin‘e makamında ziyarette bulundular.

Sporcularımızı almış oldukları dereceden dolayı tebrik eden Çetin, onları yetiştiren antrenörlerine de teşekkür etti.

Karabük Ajans 78 / Karabük FARKLI Gazete

Etiketler: » » » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ