Hoşgeldiniz  

Teknoloji Bağımlılığı Anne-Baba Atölye Çalışmaları Yapıldı

Okan Küçük | 07 Nisan 2019 | Genel A- A+

           Safranbolu Sunal Tilbentçi Öğretmenevi Toplantı Salonunda düzenlenen programa  İlçe Millî Eğitim Müdürü Hasan Gümüş, Şube Müdürleri   Ayhan Yılmaz ve Sayın Yavuz Aydın, Proje Yürütücüsü Rehber öğretmenlerimiz katılarak atölye çalışmalarında yapılan faaliyetler değerlendirildi..

      Programın açılış konuşmasını yapan İlçe Millî Eğitim Müdürü Hasan Gümüş, “Teknoloji Bağımlılığı dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de her yaştan insanımızı tehdit eden bir sorun hâline gelmiştir. Sosyal, ekonomik, güvenlik gibi birçok farklı yönü bulunan bağımlılık  problemi sorunun taraflarının ve ailelerimizin iş birliğiyle çözülebilir. Hiç şüphesiz bu tarafların en önemlisi aile ve okuldur.Bu anlamda , ailelerle de işbirliğine gidilerek çocuklarımızın her türlü bağımlılıktan kurtulmuş, ailesine, örfüne, âdetine, tarihi mirasına, devletine, milletine sımsıkı bağlanmış nesiller yetiştirmek istiyoruz.” dedi.

       İlçe Millî Eğitim Müdürü Hasan Gümüş  Teknoloji Bağımlılığı Anne-Baba Atölye Çalışmalarını  özveri ile yapan İlgili Şube Müdürleri ve Proje Yürütücüsü Rehber öğretmenlerimize çok teşekkür ediyorum´ dedi.

       Proje Yürütücüsü Rehber öğretmenlerimiz tarafından yapılan Atölye çalışmalarında farkında olmadan teknoloji bağımlısı olma riskine karşılık yapılması gerekenler konuşuldu.

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle