logo

Teneffüste Eğlenceli Vakit: “Çelik İş Ortaokulu”

Karabük İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş ve Müdürlük yöneticileri okul ziyaretlerini aralıksız sürdürmeye devam ediyor.

İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş beraberinde Şube Müdürü Muhammet Nuri Ataseven ile birlikte bugünkü ziyaretini İlimiz Merkez Çelik İş Ortaokuluna gerçekleştirdi.

Okul ziyaretinde ilk olarak teneffüs arasında olan öğrencilerin etkinliklerine katılarak onlarla eğlenceli oyunlarına ortak olan İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş daha sonra öğrencilerin sosyal etkinliklerine dahil oldu. Ardından sınıfları ziyaret ederek öğrencilerle bir süre sohbet etti ve tavsiyelerde bulundu.

Derslik ziyaretinin ardından okul idarecilerinden okulların mevcut durumu ve salgına karşı alınan tedbirler hakkında bilgi alan İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş okuldaki herhangi bir olumsuzluk olması durumunda anlık iletişim kurulması gerektiğinin önemini vurgulayarak “Okulda her şey yolunda ilerliyor. Öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin keyifleri yerinde. Devletimizin kendilerine sunmuş olduğu ücretsiz ders kitaplarını en etkili şekilde kullanıyorlar. Ders kitaplarımızda öğrencilerimizin kendilerini geliştirebileceği her türlü bilgi mevcuttur. Bu anlamda bu zorlu süreci başarılı bir şekilde idame ettirdikleri için okul idarecilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. ” ifadelerine yer verdi.

Karabük İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş ve Müdürlük yöneticileri okul ziyaretlerini aralıksız sürdürmeye devam ediyor.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ