Hoşgeldiniz  

TOBB Turizm Kuruluna Ali Sami Acar Seçildi

Okan Küçük | 18 Mayıs 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sami Acar, TOBB Turizm Kurulu’na seçildi. 

          Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) geçtiğimiz hafta sonu TOBB ETÜ Üniversitesinde yapılan 74’üncü genel kurulunda beşinci kez Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun başkanlığa seçildiği seçimde TOBB’un komisyon ve kurulları da belirlendi. 

          Seçim ile ilgili görüşlerini belirten Acar, “ Geçen dönem olduğu gibi bu dönemde TOBB Başkanımız Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun teveccühleri ile TOBB Turizm kuruluna seçildim. Safranbolu ülkemizin turizm konusunda ileri gelen kentlerinden bir tanesidir. Her geçen yılda şehrimize gelen turist sayısında artış bulunmaktadır. Safranbolu’nun katma değerine fayda sağlamak için çalışmalarımızın devam edeceğinden kimsenin şüphesi olmasın. Safranbolu’da faaliyet gösteren turizmcileri çok önemsiyoruz. Turizmcilerimizin tüm talep ve görüşleri TOBB nezdinde takip edeceğim. Bu vesile ile hemşerilerimizinde Ramazan-ı şerifini tebrik ederim” dedi.

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

FETÖ’cü eski Teğmen’e 9 Yıl Hapis Cezası

Yenice Kaymakamı Demirel’den 19 Mayıs Mesajı

Mahalle Şenlikleri Kaldığı Yerden Devam Ediyor

Ormanda Bulduğu Yaralı Kuşu Evinde Tedavi Etti

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle