Hoşgeldiniz  

TRT, Türkiye’nin Hastaneleri Belgeseli…

Okan Küçük | 20 Kasım 2015 | Genel, Güncel, Sağlık A- A+

trthastanebelgesel

           Sağlık Bakanlığı ve TRT’nin ortak projesi Kamu Hastaneleri belgeseli, KARABÜK çekimleri  gerçekleştirildi. Karabük’te , başta Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği / İl Sağlık Müdürlüğü olmak üzere  sağlıktaki başarılı çalışmalar ve atılımlar sürüyor. Her geçen gün Karabük’te sağlık alanında  Karabüklülerin hak ettiği kaliteli sağlık hizmetinin sağlanması için Başta Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Op. Dr. İsmail Kara , İl Sağlık Müdürü Dr. Ahmet Sarı;  göreve geldikleri günden bugüne takdire şayan çalışmalara imza atıyorlar. Karabük’te bulunduğu yeri/ görev layıkıyla yerine getiren  birçok değerli bürokratlarımız var. İşte bu başarılı bürokratlardan 2 ‘si de kuşkusuz Op. Dr. İsmail Kara ve Dr. Ahmet Sarı…

*

     Sağlık alanında sorunlar tabi ki tamamıyla çözülmüş değil , tabi ki eksiklikler var. Yani gelişmeler sürüyor bu kapsamda mesai mefhumu gözetmeksizin çalışan,  2 değerli yöneticiyi de takdir etmek şart. Biz gazeteci olarak her zaman kamu yararına eleştiri hakkımız saklı kalmak kaydıyla, başarılı ve değerli yöneticilerin de takdir edilmesi gerektiğini düşünüyoruz. Ve bu anlamda yaptıkları değerli çalışmalar için Op. Dr. İSMAİL KARA ve Dr. AHMET SARI’ya da teşekkür ediyoruz.

*

   trt2 TRT’nin Karabük Kamu Hastanelerinde yaptığı çekimlere dönelim. Konuyla ilgili Karabük Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri  Op. Dr. İsmail Kara, yaptığı açıklama da “Bakanlığımız tarafından hazırlanan “Türkiye’nin Hastaneleri” Belgeseli çekimlerine Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde başlandı. Safranbolu Devlet Hastanesi’nin çekimleri de tamamlandıktan sonra yayınlanmaya başlanacak olan Belgesel TRT Haber de her Cumartesi saat 13.20 de yayınlanmaktadır.” dedi.

trt4trt1 trt3trt5 trt6 trt7 trt8

Etiketler:

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle